bw-logo

Silnoproud

SILNOPROUD

V objektech jsou základem pro zajištění správného chodu všech elektrických spotřebičů nebo zařízení: kvalitní silnoproudé rozvody, osvětlení a s tím i spojená regulace a ovládání nejrůznějších připojených technologií. Při provozu elektrických zařízení, lze kvalitním návrhem, instalací a regulování silnoproudých instalací uspořit velké finanční prostředky a neposlední řadě také zlepšit úproveň takto upraveného prostoru.

Součástí moderního bydlení jsou vhodně zvolené prvky bytové architektury. Specifikujeme se na silnoproudé rozvody sítí a osvětlení, které dá bydlení zcela jiný ráz a dotvoří celkové pojetí interiéru. Je například jednoduché umístit v bytě jedno centrální světlo. Dnešní moderní trendy však poukazují na nutnost komplexního řešení kvalitního a vkusného osvětlení v bytě, domě či jiném objektu. Záleží jen na Vašem vkusu a požadavcích a my se postaráme, abychom vtiskli Vašemu bydlení tu správnou image.

Naší vizí je poskytnout jak standardní, tak i nadstandardní silnoproudé služby např. v rámci celého řešení osvětlení a zaručit tak svým zákazníkům prvotřídní servis. Nabízíme bohatý sortiment osvětlení (stropní, nástěnná svítidla, lampy, bodovky, světelné panely, reflektory, lanková svítidla, LED svítidla, zářivky, reflektory, halogenová svítidla a další).

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? KONTAKTUJTE NÁS.

Nabízíme

  • Kabelové rozvody
  • Bytové a průmyslové instalace
  • Opravy, rozšíření a rekonstrukce elektroinstalací
  • Instalace klasických hromosvodů
  • Dodávky elektroinstalačního materiálu

PRŮMYSLOVÉ A DOMOVNÍ

NABÍZÍME VÁM KOMPLETNÍ PROGRAM V OBLASTI PRŮMYSLOVÝCH A DOMOVNÍCH ELEKTROINSTALACÍ.
Kontaktujte nás